تبلیغات
انجمن دیوونه ها - :: ارسال و دریافت پیام کوتاه رایگان به کلیه کشورها با ...zyb ::

با سلام من مدیر این وبلاگ البرز مصلحی هستم و امیدوارم از مطالب این وبلاگ استفاده کنید و با نظر های خودتون مارا در بهبود این وبلاگ یاری کنید

اما لازم است توضیحی در مورد این وبلاگ به شما بدهم اون هم این است که این وبلاگ دارای 3 قسمت خاص است که شما در کمتر وبلاگی این امکاناتی رو میبینید

 

برای ایجاد ارتباط مستقیم با مدیر وبلاگ البرز مصلحی بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید

 

 

برای شرکت در قرعه کشی این وبلاگ بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید

 

 

برای ورود به چت روم وبلاگ بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید

 

 

 

 

 

امیدوارم زحمات ما مفید واقع شده باشد

با تشکر

البرز مصلحی

 

 

 

  

یکشنبه 26 تیر 1384::: ارسال و دریافت پیام کوتاه رایگان به کلیه کشورها با ...zyb ::

 
 

یکی از بهترین نرم افزار های ارسال پیام کوتاه از طریق اینترنت نرم افزار Zyb... می باشد که علاوه بر امکان ارسال پیام کوتاه به کلیه شبکه ها امکان دریافت پیام کوتاه از کلیه شبکه ها و نمایش آن بر روی کامپیوتر یا نرم افزار مستقل تحت وب ارائه شده توسط این شرکت را دارا می باشد. به طور مثال شما برای دوستتان از طریق سایت یا نرم افزار یک پیام کوتاه ارسال می کنید وی پس از دریافت پیام شما ، پاسخی برای شما می فرستد. پاسخ وی بلافاصله توسط نرم افزار نمایش داده می شود. این امکان نیز وجود دارد که پاسخ های ارسالی علاوره بر نمایش در نرم افزار به موبایل یا ایمیل شما هم ارسال شود. پر استفاده ترین قابلیت این نرم افزار توانایی تهیه نسخه پشتیان از دفترچه تلفن و قرار ملاقات های شما بدون نیاز به کابل، انفرا یا بلوتوث است. بیشترین کاربرد این قابلیت زمانیست که شما گوشی جدیدی تهیه کرده اید و باید کلیه اطلاعات دفتر تلفن گوشی قبلی را به گوشی جدید انتقال دهید . با این نرم افزار به راحتی و سرعت این کار انجام خواهد شد.

از دیگر قابلیت های این نرم افزار امکان کپی متن از روی وب به موبایل می باشد. فرض کنید شما در بازدید از یک سایت مطلبی توجه تان را جلب می کند و مایلید دیگر دوستانتان را نیز مطلع کنید. کافیست متن را کپی کرده و پس از انتخاب شماره دوست یا دوستان کلید ارسال را بزنید . به همین سادگی متن برایش / برایشان ارسال می شود. در صورتیکه متن طولانی باشد در قالب چند پیام ارسال می شود ولی هنگام دریافت بر روی گوشی به صورت یک پیام نمایش داده می شود.

Zybبرای شروع شما نیاز به ثبت نام "رایگان" در سایت ارائه دهنده این سرویس را دارید که از طریق این لینک قابل دسترسی است. پس از پر کردن فرم عضویت یک پیام حاوی پین کد برای شما از طریق موبایل ارسال خواهد شد که با وارد کردن این کد عضویت شما تایید خواهد شد و شما اعتبار رایگان برای ارسال پیام کوتاه را دریافت خواهید کرد. سپس نرم افزار را دریافت کرده و براحتی پیام کوتاه ارسال کنید!

اگر مایل به دریافت نرم افزار به هر دلیل (از جمله سرعت اتصال به اینترنت) نیستید میتوانید از نرم افزار مستقل تحت وب این سرویس دهنده استفاده کنید. البته نرم افزار تحت وب برخی از قابلیت ها را پشتیبانی نخواهد کرد.

دریافت نرم افزار با حجم 3.85 مگابایت ( لینك غیر مستقیم )

موزیک و هشدار دهنده های پیام کوتاه
Translate To English
برای استفاده از این نرم افزار نیازی به کرک و سریال نیست !

 

 

یکی از بهترین هکر های ایران البرز مصلحی

[ابراز وجود []